Novinky

další » poslední »
zobrazit
Seznamte se s druhy paměti 2/2

 AkustickáPaměť akustická je to, co si pamatujeme na základě toho, co slyšíme. Opět jsou i tací lidé, kteří si dobře pamatují po hlase, zvukové stopy. Mají tuto paměť hodně dobře vyvinutou. Sémantická… »

Nejzajímavější varianty cestovního pojištění 2/2

 Cestovní pojištění – Allianz pojišťovna, a. s.Pro osoby, které vyjíždí do zahradničí nejen za odpočinkem, relaxem, ale i za prací, je vhodní pojištění od Allianz, které pokrývá nejen turistické cesty,… »

Nejzajímavější varianty cestovního pojištění 1/2

 Cestovní pojištění – krátká cesta AXA ASSISTANCECestovní pojištění je vhodné sjednat pokaždé, kdy se odjíždí do zahraničí na krátký, i delší pobyt. Zvláště pak ten krátký, na několik málo dnů, jako… »

Nejlepší lyžařské areály v Rusku 4/4

 Lyžařské středisko IgoraLyžařské středisko Igora je umístěno v Leningradské oblasti, u obce Sosnovo. Jde o druhý největší ruský lyžařský areál. Najdete tady ideální podmínky pro sjezdové lyžování… »

Nejlepší lyžařské areály v Rusku 3/4

 Lyžařské středisko ElbrusLyžařské středisko Elbrus se rozkládá v nadmořské výšce od 2340 m do 3875 m. Lyžařskou sezónu si na Elbrusu můžete užívat až do června. Elbrus je dřímající sopkou a… »

Nejlepší lyžařské areály v Rusku 2/4

 Lyžařské středisko Roza ChutorLyžařské středisko Roza Chutor se nachází na Kavkaze a jde o centrum pro alpské lyžování. Roza Chutor se rozprostírá v Krasnodarském kraji, blízko Krasné Poljany. Sjezdové… »

Nejlepší lyžařské areály v Rusku 1/4

 Lyžařské středisko AbzakovoLyžařské středisko Abzakovo se nachází ve stejně pojmenované obci, v oblasti Beloretsky v Baškirsku, nedaleko jezera Bannoe. Jedná se o moderní centrum určené… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Co jíst při nedostat…

Rajcatka autor foto Pavel Hanzal (c)

 RakytníkRakytník obsahuje hlavně vitamin C. Nechybí však…

Čokoláda bez výčitek…

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

Chodíte pravidelně na klasickou masáž a přemýšlíte o tom, že…

Porovnáváme a předst…

Syry v Holandsku_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Omega-6 mastné kyselinyOmega-6 mastné kyseliny jsou v lidské…

Nejlepší lyžařské ar…

Hortenzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 Lyžařské středisko AbzakovoLyžařské středisko Abzakovo…