Novinky

další » poslední »
zobrazit
Co lidem pomohlo na zalehlé ucho 1/2

Upozorňujeme, že níže míněné rady nejsou rady lékaře a každý je provádí na vlastní riziko. Před jejich použitím je vhodné se poradit s lékařem! Peroxid vodíkuZalehlé ucho je sice nevelký problém,… »

Co lidem pomohlo na bolest v kříži 2/2

 OperaceMůže se stát, že bolest v kříži je důsledkem vážného problému, který bude vyžadovat operaci. Ať už je to jakkoli, mnoha lidem pomohlo na bolest v kříži právě vyšetření a následná operace,… »

Co lidem pomohlo na bolest v kříži 1/2

 MasážBolesti v kříži jsou hodně nepříjemné a postihují mnoho lidí. Na tento problém lidem pomohlo na bolest v kříži uvolnění ve formě masáže. Bolest je totiž projevem bolestivých svalů v okolí kříže,… »

Co lidem pomohlo při dně 2/2

 Léčba odborníkůPokud se objeví příznaky onemocnění dny, je jistě nezbytené navštívit ordinaci lékaře, kterýdiagnostikuje nemoc, v ideálním případě ji zavrhne. Nicméně je léčba lékařů při dně nezbytná.… »

Co lidem pomohlo při dně 1/2

 Vynechání masaDna bývá označována jako nemoc králů, což může mírně potěšit nemocné, ale rozhodně ne na dlouho, protože se jedná o chorobu, kde je nutné dodržovat přísný léčebný režim. Lidem pomohlo… »

Spalničky - příčiny, příznaky, diagnostika a léčba

 Příčiny spalničekInfekční onemocnění spalničky je dost nepříjemná choroba, která obvykle postihuje děti do 5 let az důvodů vysokých teplot může dojít k předčasnému úmrtí dítěte. Z toho důvodu je… »

Zánět mozkových blan (meningitida) - příčiny, průběh, rizika a léčba 2/2

 Jak probíhá léčbaZánět mozkových blan je nemoc, která má rychlý průběh, a proto je potřeba ji co nejdříve definovat a také ihned zasáhnout. Nemocný je po diagnostikování hospitalizován a jsou mu… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Spalničky - příčiny,…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Příčiny spalničekInfekční onemocnění spalničky je dost…

Kapavka - příčiny, p…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Příznaky a projevy kapavky u mužůU mužů se nemoc projevují…

Syfilis - vše o této…

Thassos krajina u more_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Příznaky a projevy nemoci syfilisNemoc má tři stádia. V prvním…

Syfilis - vše o této…

Hortenzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 Co je syfilisNemoc syfilis způsobuje bakterie Treponema…