Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejčastější úrazy při atletice 3/3

 Zánět Achillovy šlachyJestliže sportovec nemá kvalitní vybavení, může ho postihovat častý úraz při atletice, respektive problém nemoc a to zánět Achillovy šlachy. Je tak nezbytné zainvestovat do… »

Nejčastější úrazy při atletice 2/3

 Tibiální syndromTibiální syndrom je častý úraz při atletice zvláště u začínajících aktivních sportovců. Projevuje se silnou bolestí holenní kosti. Důvod, proč k tomu dochází, je hned několik. Nejčastěji… »

Nejčastější úrazy při atletice 1/3

 OděrkyKlasické a časté úrazy obecně v atletice jsou různé oděrky, které vzniknout pádem při běhu, pohybu a které jsou sice často povrchové, ale dokážou pěkně potrápit. Kůže se hojí, rána pálí, později… »

Nejčastější úrazy při plavání 3/3

 Zlomenina páteřeBohužel existují úrazy při plavání, které mají trvalé následky a to dost vážné. S plaváním totiž souvisí i skákání do vody. Což může v neznámém terénu znamenat zlomeninu páteře, což… »

Nejčastější úrazy při plavání 2/3

 Přetížení krční páteřeHodně problémů a úrazů při plavání vzniká také špatnou technikou plavání, kdy plavec zaklání krční páteř a po celou dobu plavání ji drží v nepřirozené poloze. Tím dochází k… »

Nejčastější úrazy při plavání 1/3

 Plavecké ramenoPlavání je sport, který je doporučován po zranění jako regenerace. Nicméně i zde je možno si přivodit úraz, zvláště pokud je zvolena špatná technika plavání. Často je to tak tak zvané… »

Nejčastější úrazy při snowboardingu 3/3

Zranění klíční kostiDost často se také stává, že při snowboardingu dojde k poranění klíční kosti. To se týká jak těch začínajících, ta těch zkušených sportovců. Může dojít k pádu a nepříjemnému zranění… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Co lidem pomohlo na …

Shrek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Upozorňujeme, že níže míněné rady nejsou rady lékaře a…

Nejčastější úrazy př…

Thassos krajina u more_autor foto Pavel Hanzal (c)

Zlomenina předloktíSnowboarding je sport, kde se převáženě častý…

Nejčastější úrazy př…

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

 Plavecké ramenoPlavání je sport, který je doporučován po…

Co lidem pomohlo na …

Zahrada autor foto Pavel Hanzal (c)

 OperaceMůže se stát, že bolest v kříži je důsledkem vážného…