Novinky

další » poslední »
zobrazit
Novinky ze světa batohů na kolo 1/3

 Cyklo batoh s vakem na voduBatohy na kolo jsou obvykle brány i jako batohy na běh. Mají obvykle podobné potřeby. Novinky ze světa batohů na kolo představují důmyslně sestavený a navržený batoh, který… »

Novinky ze světa turistických bot 3/3

 Zimní pohorkyPro vysokohorskou turistiku a období zimní jsou určeny zimní pohorky. Jsou to ideální boty pro pohyb na horách, protože dokáží nohu držet v komfortu a pevně tak, aby se nezranila, pokud… »

Novinky ze světa turistických bot 2/3

 Trekingové polobotkyJestliže je cílem výpravy spíše chůze v lehkém terénu, jsou novinkami ze světa turistických bot doporučovány trekingové polobotky, které jsou lehké, pevné, ale dostatečně odlehčené… »

Novinky ze světa turistických bot 1/3

 Turistické sandályPro letní výšlapy jsou určitě vhodné turistické sandály. Momentálně v novinkách ze světa turistických bot se objevují nejen zpevnění podrážky pro chůzi, ale také moderní vzhledy.… »

Novinky ze světa turistických batohů 2/2

 Kapsy na turistickém batohuKapsy na turistickém batohu by měly být ideálně jak vnější, tak vnitřní. Rozložení kapes na turistickém batohu je důležité nejen pro rozložení hmotnosti, ale také pro to,… »

Novinky ze světa turistických batohů 1/2

 Velikost turistického batohuPro výběr vhodné velikosti batohu je potřeba se opřít o několik fakt novinek se světa turistických batohů. Základní pravidlem totiž je vybrat turistický batoh, pokud možno… »

Nejčastější úrazy při tanci 2/2

 Bolesti kyčleKyčle jsou obvykle u tance dost namáhaným kloubem. V běžném životě jej potřebujeme na ohýbání, sedání, chůzi. Při takových pohybech dochází ke stejnému zatížení, respektive ve stejném… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejčastější úrazy př…

Rtenka cervena autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bolesti kyčleKyčle jsou obvykle u tance dost namáhaným…

Nejčastější úrazy př…

Rajcatka autor foto Pavel Hanzal (c)

 OděrkyKlasické a časté úrazy obecně v atletice jsou různé…

Nejčastější úrazy př…

Zamky na Loire zamek Chanonceau autor foto Pavel Hanzal (c) 2

 Zlomenina páteřeBohužel existují úrazy při plavání, které…

Nejčastější úrazy př…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zánět Achillovy šlachyJestliže sportovec nemá kvalitní…