Novinky

další » poslední »
zobrazit
Seznamte se s druhy extáze 1/2

 DOBDruhů extází je mnoho. Jsou to nejčastěji malé tablety, na kterých je vyrytý symbol, občas jméno extáze. Dělí se tak na 4 základní skupiny podle účinků. DOB jsou někdy také nazývány jako bromoSTP.… »

Návod jak poznat egoistu 2/2

Bez respektu k okolíSobec neboli egoista nemá potřebu respektovat okolí. Když má okolí nějaké požadavky, pak je mu to jedno. Nebude to řešit, pokud se to netýká výhradně jeho. A ani se nebude tvářit,… »

Návod jak poznat egoistu 1/2

NezájemEgoista si na nic nehraje a nemusí rozhodně se nemusí nikomu vtírat a nikou zavděčit. Dokonce ani nemá zájem o nějaké řeči. Pokud ho téma nezajímá, tak prostě mlčí a je mu to jedno, co kdo říká.… »

Návod jak poznat tříselnou kýlu 2/2

 Tah v postiženém místěNe vždy musí být tříselná kýla patrná. Dost také záleží na tom, jaké je postižení. Každopádně pokud se objevuje bolest, píchání i tah v tříslech, pak s největší… »

Návod jak poznat tříselnou kýlu 1/2

 Bolest v oblasti tříselHlavním příznakem tříselné kýly je bolest v oblasti třísel. Silná bolest, která nedovoluje běžné fungování a dost omezuje v pohybu je jedním z důvodů, proč… »

Návod jak poznat sám sebe 2/2

 Co mě dělá šťastnýmPro život je hodně důležité vědět, co mě dělá šťastným. Ne pokaždé si to uvědomujeme a trápíme se zbytečnostmi. Je tak nutné vědět, co konkrétně mě, jedince, dělá šťastným a tím… »

Návod jak poznat sám sebe 1/2

 Samota je lékProto, aby člověk poznal, jaký skutečně je, potřebuje zejména být sám. Samota je stav, kdy je možno se zaobírat jen sebou samým. Důležité je být opravdu sám, bez rušivých elementů. Jedině… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Návod jak poznat sám…

Shrek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Samota je lékProto, aby člověk poznal, jaký skutečně je,…

Návod jak poznat lež…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

Pohled u lhářePřes pohled se toho dá poznat hodně. Člověk, který…

Návod jak poznat lež…

Vetrnik s naplni autor Pavel Hanzal (c)

 Křivý úsměvLhář mívá křivý úsměv. Je to proto, že něco…

Návod jak poznat rak…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Otok varlatRakovina varlat je můrou snad všech mužů. Je…