Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejčastější úrazy při plavání 3/3

 Zlomenina páteřeBohužel existují úrazy při plavání, které mají trvalé následky a to dost vážné. S plaváním totiž souvisí i skákání do vody. Což může v neznámém terénu znamenat zlomeninu páteře, což… »

Nejčastější úrazy při plavání 2/3

 Přetížení krční páteřeHodně problémů a úrazů při plavání vzniká také špatnou technikou plavání, kdy plavec zaklání krční páteř a po celou dobu plavání ji drží v nepřirozené poloze. Tím dochází k… »

Nejčastější úrazy při plavání 1/3

 Plavecké ramenoPlavání je sport, který je doporučován po zranění jako regenerace. Nicméně i zde je možno si přivodit úraz, zvláště pokud je zvolena špatná technika plavání. Často je to tak tak zvané… »

Nejčastější úrazy při snowboardingu 3/3

Zranění klíční kostiDost často se také stává, že při snowboardingu dojde k poranění klíční kosti. To se týká jak těch začínajících, ta těch zkušených sportovců. Může dojít k pádu a nepříjemnému zranění… »

Nejčastější úrazy při snowboardingu 2/3

Zranění koleneU snowboardistů, kteří již sport a tedy i prkno odkládají, se pak stává, že jedním z nejčastějších úrazů při snowboardingu je zranění kolene. Obvykle jde o poranění vazů, tak zvané vyhození… »

Nejčastější úrazy při snowboardingu 1/3

Zlomenina předloktíSnowboarding je sport, kde se převáženě častý výskyt zranění rozdělují podle toho, jak je snowboardista na prkně znalým jezdcem. Pokud totiž právě začíná, pak se nejvíce úrazů při snowboardingu… »

Co lidem pomohlo na zalehlé uši 2/2

 Upozorňujeme, že níže míněné rady nejsou rady lékaře a každý je provádí na vlastní riziko. Před jejich použitím je vhodné se poradit s lékařem!Ušní svíceJsou lidé, kterým pomohlo na zalehlé ucho… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Co lidem pomohlo při…

Jidlo hmyz Thajsko autor foto Pavel Hanzal (c)

 Vynechání masaDna bývá označována jako nemoc králů, což…

Co lidem pomohlo na …

Prasky leky autor foto Pavel Hanzal (c)

 MasážBolesti v kříži jsou hodně nepříjemné a postihují…

Nejčastější úrazy př…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

Zranění koleneU snowboardistů, kteří již sport a tedy i prkno…

Co lidem pomohlo při…

Rajcatka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Léčba odborníkůPokud se objeví příznaky onemocnění dny,…