Novinky

další » poslední »
zobrazit
Návod, jak poznat embolii 1/2

 DušnostHlavním příznakem plicní embolie je dušnost. Ne každá dušnost je příznakem embolie, ale taková, která se objeví náhle a čím dál více se zhoršuje může být jedním z příznaků. Plicní embolie… »

Návod, jak poznat feťáka 2/2

 Přílišný apetit nebo naopak nechuť k jídluVýkyvy při chuti na jídlo jsou pro uživatelé drog typické. Mají obrovské chutě a jsou schopni sníst všechno a ve velkém množství. A je snad i jedno,… »

Návod, jak poznat feťáka 1/2

 Oči jsou zrcadlemZávislého na drogách jasně odhalí oči. Zorničky jsou nápadně zvětšené, nebo zmenšené, záleží na typu drog. U dlouhodobě závislých se objevují kruhy pod očima, také praskají žilky… »

Návod, jak poznat alkoholika 2/2

 Neschopnost zdržet se pití, neodpustit si „jedno“Jiné je to u toho, že závislý jedinec si neodpustí dávku alkoholu. Po práci zajde vždy „na jedno“, k tomu dá i panáka. Často i k obědu,… »

Thajská masáž Vám pomůže od nejrůznějších zdravotních problémů

 Neměla jste v poslední době čas sama na sebe a ráda byste si dopřála masáž, při níž byste nechala odpočinout Vaše tělo i mysl?Čokoládová masáž pomůže Vaší pleti i si u ní odpočinete od každodenního… »

Návod, jak poznat alkoholika 1/2

 Kdy začíná problém s alkoholemTo, že není člověk zapřisáhlý abstinent ještě neznamená, že musí být notně alkoholik. Problém s alkoholem začíná, kdy jedinec, závislý na alkoholu ztrácí vše… »

Nejzajímavější varianty důchodového pojištění 2/2

Conseq penzijní společnostI přesto, že společnost Conseq není tolik známí a propagovaná jako její konkurence, získal produkt penzijní spoření v roce 2015 ocenění Zlaté korunky. Je to tak produkt, který… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejlepší lyžařské ar…

Rajcatka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Lyžařský areál Mount PakenhamLyžařský areál Mount Pakenham…

Nejlepší lyžařské ar…

Ponozky orig autor foto Pavel Hanzal (c)

 Ski areál Big WhiteSki areál Big White najdete v provincii…

Nejzajímavější varia…

Obvaz autor foto Pavel Hanzal (c)

Úrazové pojištění ČPPČeská podnikatelská pojišťovna nabízí variantu…

Nejzajímavější varia…

Hortenzie autor foto Pavel Hanzal (c)

Conseq penzijní společnostI přesto, že společnost Conseq není…