Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejčastější úrazy při snowboardingu 2/3

Zranění koleneU snowboardistů, kteří již sport a tedy i prkno odkládají, se pak stává, že jedním z nejčastějších úrazů při snowboardingu je zranění kolene. Obvykle jde o poranění vazů, tak zvané vyhození… »

Nejčastější úrazy při snowboardingu 1/3

Zlomenina předloktíSnowboarding je sport, kde se převáženě častý výskyt zranění rozdělují podle toho, jak je snowboardista na prkně znalým jezdcem. Pokud totiž právě začíná, pak se nejvíce úrazů při snowboardingu… »

Co lidem pomohlo na zalehlé uši 2/2

 Upozorňujeme, že níže míněné rady nejsou rady lékaře a každý je provádí na vlastní riziko. Před jejich použitím je vhodné se poradit s lékařem!Ušní svíceJsou lidé, kterým pomohlo na zalehlé ucho… »

Co lidem pomohlo na zalehlé ucho 1/2

Upozorňujeme, že níže míněné rady nejsou rady lékaře a každý je provádí na vlastní riziko. Před jejich použitím je vhodné se poradit s lékařem! Peroxid vodíkuZalehlé ucho je sice nevelký problém,… »

Co lidem pomohlo na bolest v kříži 2/2

 OperaceMůže se stát, že bolest v kříži je důsledkem vážného problému, který bude vyžadovat operaci. Ať už je to jakkoli, mnoha lidem pomohlo na bolest v kříži právě vyšetření a následná operace,… »

Co lidem pomohlo na bolest v kříži 1/2

 MasážBolesti v kříži jsou hodně nepříjemné a postihují mnoho lidí. Na tento problém lidem pomohlo na bolest v kříži uvolnění ve formě masáže. Bolest je totiž projevem bolestivých svalů v okolí kříže,… »

Co lidem pomohlo při dně 2/2

 Léčba odborníkůPokud se objeví příznaky onemocnění dny, je jistě nezbytené navštívit ordinaci lékaře, kterýdiagnostikuje nemoc, v ideálním případě ji zavrhne. Nicméně je léčba lékařů při dně nezbytná.… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Kapavka - příčiny, p…

Zamky na Loire zamek Chanonceau autor foto Pavel Hanzal (c) 2

 Co je kapavkaZnámá sexuálně přenosná nemoc kapavka patří…

Co lidem pomohlo při…

Jidlo hmyz Thajsko autor foto Pavel Hanzal (c)

 Vynechání masaDna bývá označována jako nemoc králů, což…

Co lidem pomohlo na …

Zahrada autor foto Pavel Hanzal (c)

 OperaceMůže se stát, že bolest v kříži je důsledkem vážného…

Kapavka - příčiny, p…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Příznaky a projevy kapavky u mužůU mužů se nemoc projevují…