Novinky

další » poslední »
zobrazit
Seznamte se s druhy vyšetření hlavy a mozku 1/2

 Lumbální punkceAč zní název i popis dost hrozivě, není se potřeba obávat. Lumbální punkce je sice odběr mozkomíšního moku z páteřního kanálu, ale provádí se v lokální anestezii, tudíž bezbolestně… »

Proč funguje psychosomatika 2/2

 Nastavení mysli se projevuje na zdraví celého organismuPokud tedy budeme žít s pocitem, že brzy zemřeme na vážnou nemoc, může se tak po nějaké době stát. Zde je totiž rozhodující právě to, jak… »

Proč funguje psychosomatika 1/2

 Mnoho nemocí vzniká v hlavěAč se to může zdát jako příliš nadnesená informace, tak faktem je, že mnoho nemocí je právě spojeno s myšlením. Nejčastěji je příčinou dlouhodobé vyčerpání, které… »

Seznamte se s druhy paměti 1/2

 KrátkodobáTo, co si zapamatujeme na chvíli, na krátký čas. Je to například telefonní číslo, které chceme vytočit, nebo poznávací značka vozidla, které jede před námi a podobně. Informace je uchována… »

Seznamte se s druhy chemoterapie 2/2

 KurativníNa rozdíl od adjuvantní a neoadjuvantní terapie je kurativní chemoterapie silnou a cílenou. Adjuvantní chemoterapie se podává pacientům po operaci za cíl ustálit léčbu. Neoadjuvantní je… »

Seznamte se s druhy chemoterapie 1/2

 Adjuvantní chemoterapieKlasická léčba po operaci nádoru. Jakmile je diagnostikována rakovina, posléze se určití stadium i léčba. Nejčastější bývá operace, která odstraní nádor. Ne vždy je to samozřejmě… »

Nejlepší lyžařské areály v Itálii - Madonna di Campiglio a Passo Tonale

 Lyžařský areál Madonna di CampiglioLyžařský areál Madonna di Campiglio zahrnuje oblasti Pinzolo a Madonna di Campiglio. Ski areál objevíte v Brentských Dolomitech, patří mezi nejznámější místa,… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejlepší lyžařské ar…

Jablka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Lyžařský areál HochpustertalLyžařský areál Hochpustertal…

Lyžařské centrum Krv…

Pizza se spenatem autor foto Pavel Hanzal (c)

 Lyžařské centrum Krvavec najdete v Julských Alpách,…

Lyžařský areál Cerkn…

Vetrnik s naplni autor Pavel Hanzal (c)

 Lyžařský areál Cerkno najdete v oblasti Julské Alpy,…

Lyžařské centrum Kan…

Ponozky orig autor foto Pavel Hanzal (c)

 Lyžařské centrum Kanin můžete navštívit v Julských…