Novinky

další » poslední »
zobrazit
Návod jak poznat rakovinu varlat 2/2

 Bolesti zadNejen bolesti varlat a jejich zduření je projevem rakoviny varlat. I právě bolesti zad mohou být jednou z příčin. Je potřeba pamatovat na to, že nervová soustava je rozvětvená a v zádech… »

Návod jak poznat rakovinu varlat 1/2

 Otok varlatRakovina varlat je můrou snad všech mužů. Je to přece jen citlivé místo, které dělá muže mužem a tak to má dopad nejen po zdravotní stránce, ale také psychologický. Proto je potřeba nepodceňovat… »

Návod jak poznat lež 2/2

 Křivý úsměvLhář mívá křivý úsměv. Je to proto, že něco skrývá, všechno jakoby neodhaluje, snaží se něco zatajit a tím pádem mu tělo, v tomto případě mimické svaly, sval obličeje, nedovolují,… »

Návod jak poznat lež 1/2

Pohled u lhářePřes pohled se toho dá poznat hodně. Člověk, který lže, bude spíše uhýbat pohledem, a dost často lháři uhýbají pohledem doleva. Aniž by to sami tušili, opírají se o levou mozkovou hemisféru,… »

Návod, jak poznat epilepsii 2/2

 Poruchy čitíČastým doprovodným projevem epilepsie jsou poruchy čití, což je snížená vnímatelnost teplot, materiálů a citlivost. Poruchy čití jsou obecně dost časté. Nemocný se tak může popálit od… »

Návod, jak poznat epilepsii 1/2

 Svalové křečeEpilepsie je nepříjemní onemocnění, které se projevuje záchvaty a nejčastějším jevem u záchvatů je svalová křeč. Většinou se tak i nemocný na první pohled pozná, pokud má epileptický… »

Víte, co je to SM Systém? Seznamte se

Mnoho lidí si pod pojmem SM možná představí různé tvrdší intimní hrátky, které se touto zkratkou mohou označovat. My jsme však na rehabilitačním webu a tak je celkem jasné, že SM Systém bude od výše zmíněné… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Návod, jak poznat al…

Zamky na Loire zamek Chanonceau autor foto Pavel Hanzal (c)

 Kdy začíná problém s alkoholemTo, že není člověk zapřisáhlý…

Návod, jak poznat ep…

Schodiste autor foto Pavel Hanzal

 Poruchy čitíČastým doprovodným projevem epilepsie jsou…

Návod, jak poznat em…

Hortenzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 DušnostHlavním příznakem plicní embolie je dušnost. Ne…

Návod, jak poznat al…

Kuze autor foto Pavel Hanzal (c)

 Neschopnost zdržet se pití, neodpustit si „jedno“Jiné je…