Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Cvičení Recepty Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Babské recepty

7 A B J
7 přírodních tipů na svěží dech před líbáním

 Chvíle líbání je velmi intimní a nádherná. Co ji však může zkazit, je špatný dech z úst, způsobený konzumací výrazných aromatických potravin či vlivem vracení žaludečních šťáv. Jak tomuto předejít?… »

Annona graviola dokáže zničit rakovinné bujení

 Poměrně neznámou rostlinou, která má ale doslova magické účinky na lidské zdraví, je annona ostnitá. Tento plod stromu zvaného graviola funguje jako doslova zabiják buněk rakoviny v lidském… »

Babské rady proti chřipce

Říká se, že léčená chřipka trvá 7 dní a neléčená týden. Ačkoliv na tomto příslová něco bude, existují přírodní prostředky, které můžou léčbu chřipky o něco urychlit a hlavně ulehčit průběh jejího onemocnění.1.… »

Babské rady, jak podpořit kojení

Jestliže trpíte nedostatkem svého mateřského mléka ke kojení, můžete vyzkoušet některé rady přírodní léčby, které jeho tvorbu můžou podpořit. Bylinky podporující kojenípohankafenyklanýzčekankabazalkakmín… »

Jak předcházet žlučníkovým kamenům

Ze žlučníkových kamenů se v posledních letech stala doslova kalamita, neboť obtížemi spojenými se žlučníkem trpí velmi mnoho lidí. Přinášíme vám několik tipů, které by měli podpořit prevenci žlučníkových… »

 

Související články

Annona graviola doká…

Zeleny caj salek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Poměrně neznámou rostlinou, která má ale doslova magické…