Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Cvičení Recepty Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Urologie

C J L M N R V Z
Co je to porucha erekce a jaké jsou její příčiny?

Poruchy erekce jsou citlivé téma nejen pro muže, ale i pro jejich protějšky. Seznamte se s tím, co to porucha erekce je a co ji způsobuje.Co je porucha erekcePoruchou erekce označujeme poruchu ztopoření… »

Co je zvětšená prostata a jak se projevuje

Se zvětšenou prostatou se během života setká většina mužů. Co o tomto problému víme, jak mu lze předcházet? Poradíme vám.Co je zvětšená prostataZvětšená prostata neboli benigní hyperplazie prostaty je… »

Co prozradí barva moči o vašem zdraví

Určitě jste si všimli, že barva moče není pokaždé stejná. Důvodem je to, že složení moči reaguje na váš zdravotní stav, zrovna tak jako na různé nápoje nebo léky a další škodliviny, které se tělo snaží… »

Jak můžete ovlivnit životaschopnost spermií a vaši plodnost?

 Kvalita mužského spermatu je často diskutovaným tématem, a to nejen v souvislosti se zvyšujícím se podílem neplodných párů. Udává se, že za poslední půlstoletí klesl průměrný počet spermií na… »

Ledvinové kameny - projevy, příčiny

Kdo zažil ledvinovou koliku, ví, proč je právě označována za největší bolest, kterou může člověk zažít. Trápí-li vás ledvinové kameny nebo jste-li náchylní k onemocnění ledvin, je dobré o nich něco… »

Máte problémy s otěhotněním? Poradíme vám, jak zvýšit vaši šanci!

Problémy s početím postihují čím dál více párů, někteří lékaři začínají hovořit o "epidemii", i když problémem není žádný vir nebo bakterie, ale snížená reprodukční schopnost jednoho z partnerů, v některých… »

Návod jak poznat rakovinu varlat 1/2

 Otok varlatRakovina varlat je můrou snad všech mužů. Je to přece jen citlivé místo, které dělá muže mužem a tak to má dopad nejen po zdravotní stránce, ale také psychologický. Proto je potřeba nepodceňovat… »

Návod jak poznat rakovinu varlat 2/2

 Bolesti zadNejen bolesti varlat a jejich zduření je projevem rakoviny varlat. I právě bolesti zad mohou být jednou z příčin. Je potřeba pamatovat na to, že nervová soustava je rozvětvená a v zádech… »

Rašelinové zábaly a jejich účinky

Rašelinové zábaly patří k oblíbeným metodám léčby již po mnoho tisíciletí a to naprostým právem. Pro některé z našich čtenářů ovšem může být překvapivá informace, že již dávno neplatí, že by se rašelinový… »

Vyšetření moči

 Jedním ze základních vyšetření, která jsou schopna prokázat celou řadu potenciálních potíží a nemocí je vyšetření moči. Toto vyšetření je prováděno pravděpodobně nejčastěji.Děje se tak především… »

Vyšetření prostaty

 Prostata trápí obrovské množství mužů po celém světě. Pánské pohlavní a vylučovací ústrojí je poměrně složité a může skýtat celou řadu rizik v ohledu k možným onemocněním prostaty. Těch je bohužel… »

Zánět močového měchýře - příčina, projevy a prevence

 Zánět močového měchýře potká každého z nás přinejmenším jednou za život, ženy většinou tímto onemocněním trpí častěji než muži. Jak lze zánětu močových cest předcházet, co jej způsobuje a jak… »

 

Související články

Máte problémy s otěh…

Zelenina a ovoce trh autor foto Pavel Hanzal (c)

Problémy s početím postihují čím dál více párů, někteří lékaři…

Vyšetření moči

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

 Jedním ze základních vyšetření, která jsou schopna prokázat…

Vyšetření prostaty…

Prasky leky autor foto Pavel Hanzal (c)

 Prostata trápí obrovské množství mužů po celém světě. Pánské…

Jak můžete ovlivnit …

Srdicko svicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Kvalita mužského spermatu je často diskutovaným tématem,…