Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Cvičení Recepty Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Sexuologie

C G H J K V
Co je to porucha erekce a jaké jsou její příčiny?

Poruchy erekce jsou citlivé téma nejen pro muže, ale i pro jejich protějšky. Seznamte se s tím, co to porucha erekce je a co ji způsobuje.Co je porucha erekcePoruchou erekce označujeme poruchu ztopoření… »

Genitální bradavice příznaky 2/2

 Genitální bradavice u mužůGenitální bradavice se u mužů vyskytují hlavně v konečníku a jeho okolí. Dále pak na šourku, žaludu, na předkožce a v ústí močové trubice. U mužů však narazíte i na přirozeně… »

HIV - projevy choroby

Po nákaze HIV vznikají projevy primární infekce. Ty trvaji 1 až 2 týdny a můžou se zaměnit s chřipkou nebo mononukleózou. Objevují se bolesti hlavy, kloubů, teplota, pocení. Dále vyrážky, jenž po pár hodinách… »

Jak můžete ovlivnit životaschopnost spermií a vaši plodnost?

 Kvalita mužského spermatu je často diskutovaným tématem, a to nejen v souvislosti se zvyšujícím se podílem neplodných párů. Udává se, že za poslední půlstoletí klesl průměrný počet spermií na… »

Jak podpořit milostný život - bylinky a přírodní prostředky na erekci

Poruchy a snížená schopnost erekce patří v poslední době k velmi častým potížím, které nejenom snižují můžské sebevědomí, ale narušují partnerské soužití. Pokud je tomu i ve vašem případě, můžete vyzkoušet… »

Jak poznáte, že vaše dítě bylo sexuálně zneužito

 Znásilnění – jedno z tabuizovaných témat, o kterém neradi slyší rodiče i děti. Toto téma by však rozhodně nemělo být tabu, jelikož jde o velmi závažnou problematiku a zavírat před ní oči je… »

Kapavka - jak ji poznat 1/2

 Akutní hnisavý zánětVelice nakažlivé onemocnění vyvolává bakteriální infekce. Jedná se o jednu z nejčastějších sexuálně přenosných chorob. Kapavka probíhá jako akutní zánět doprovázený hnisavým… »

Kapavka - jak ji poznat, příznaky 2/2

 Kapavka u ženKapavka se u žen nejčastěji projevuje ve formě zánětu děložního hrdla společně se zánětem močové trubice. Močení pálí a vylučuje se také výtok. Hrdlo dělohy má zarudlé zabarvení a pokrývá… »

Kapavka - příčiny, projevy, rizika a léčba 1/2

 Co je kapavkaZnámá sexuálně přenosná nemoc kapavka patří mezi nejčastější. Jedná se o infekční onemocnění, bakteriálního původu. Vzhledem k tomu, že se přenáší pohlavním stykem, postihuje nejčastěji… »

Výhody antikoncepce

 Nejspolehlivější prostředek proti otěhotněníHormonální antikoncepce patří v současné době mezi nejspolehlivější způsob, jak zabránit početí. Vybrat si můžete z několika druhů. K dispozici… »

 

Související články

Co je to porucha ere…

Zamky na Loire zamek Chanonceau autor foto Pavel Hanzal (c)

Poruchy erekce jsou citlivé téma nejen pro muže, ale i pro jejich…

HIV - projevy chorob…

Privesek koral autor foto Pavel Hanzal (c)

Po nákaze HIV vznikají projevy primární infekce. Ty trvaji 1…

Jak podpořit milostn…

Bily pisek plaz Maledivy autor Pavel Hanzal (c)

Poruchy a snížená schopnost erekce patří v poslední době k velmi…

Jak poznáte, že vaše…

Thassos krajina u more_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Znásilnění – jedno z tabuizovaných témat, o kterém…