Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Cvičení Recepty Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Dermatologie

B D G J K L M P R V
Bradavice - příčiny, projevy a léčba

 Bradavice patří mezi relativně časté a banální onemocnění, zbavit se ho však nebývá někdy tak snadné, jak by se mohlo zdát. Pokud chcete proces léčby urychlit, poradíme vám, jak vám mohou pomoci… »

Dieta při lupénce

Lupénka je kožní onemocnění, které je autoimunitního charakteru. Jedná se o chornický problém, který zatím současná medicína nedokáže zcela vyléčit. Ovšem za pomoci důsledné léčby a odpovědnosti postiženého… »

Genitální bradavice - projevy a příznaky 1/2

 Nezhoubné útvaryNěkolik měsíců po infekci HPV vznikají na genitálu nezhoubné útvary. Genitální bradavice se vyskytují jak u žen, tak u mužů. Poslední roky se zaznamenalo stále více případů mezi mladými… »

Genitální bradavice příznaky 2/2

 Genitální bradavice u mužůGenitální bradavice se u mužů vyskytují hlavně v konečníku a jeho okolí. Dále pak na šourku, žaludu, na předkožce a v ústí močové trubice. U mužů však narazíte i na přirozeně… »

Jak probíhá odstranění znaménka

Odstranění znaménka se mnoho pacientů obává, ale jak uvidíte v našem článku, zcela zbytečně.O odstranění znaménka můžete požádat kožního lékaře, který vám to buď doporučí, nebo vám sdělí svůj názor. V… »

Kapavka - jak ji poznat 1/2

 Akutní hnisavý zánětVelice nakažlivé onemocnění vyvolává bakteriální infekce. Jedná se o jednu z nejčastějších sexuálně přenosných chorob. Kapavka probíhá jako akutní zánět doprovázený hnisavým… »

Kapavka - jak ji poznat, příznaky 2/2

 Kapavka u ženKapavka se u žen nejčastěji projevuje ve formě zánětu děložního hrdla společně se zánětem močové trubice. Močení pálí a vylučuje se také výtok. Hrdlo dělohy má zarudlé zabarvení a pokrývá… »

Kaposiho sarkom - příčiny, příznaky a léčba

 Kaposiho sarkom je typ onemocnění, které má nádorový charakter. Je to virové onemocnění způsobené takzvaným herpes virem.Obvyklé příčiny Kaposiho sarkomuZa běžného stavu se lidský imunitní systém… »

Lupénka (psoriáza) a její příčiny a projevy

 Lupénka může být pro pacienty stigmatem a bohužel bývá nemocí na celý život. Co je lupénkaPsoriáza neboli lupénka je chronické autoimunitní onemocnění, projevující se na kůži. Spekuluje se o… »

Máte bílé skvrny na nehtech? Co to znamená?

Bílé skvrny na nehtech můžou být nejenom estetickým problémem. Krása je určitě důležitá, ale ještě důležitější je naše zdraví. Bílé skvrny na nehtech mají vlastní odborný název - leukonychie. Pokud máte… »

Modernizace léčby lupénky

 Psoriáza, čili lupénka, se řadí mezi nevyléčitelné nemoci, které sice člověka přímo neohrožují na životě, nicméně jsou neskutečně nepříjemné. Možností léčby lupénky je dnes poměrně hodně, nicméně… »

Proleženiny - jaké přípravky pomůžou

 Proleženiny jsou velkým problémem, který vzniká především u lidí, jež jsou dlouhodoběji upoutáni na postel. Dlouhá doba ležení zapříčiňuje vznik takzvaných debikutů neustálým tlakem na kůži.Nejčastěji… »

Rizika termálních koupališť a lázní

Návštěva termálů je nepochybně skvělým zážitkem a vynikající relaxací. Ovšem místa, která navštěvuje velký počet lidí jsou současně lokalitou, která může přinést zdravotní problémy. V tomto článku si představíme,… »

Vybrané a překvapivé důvody, proč vzniká akné u dospělých

 Akné trápí čím dál více dospělých, přitom by se mělo jednat o problém hlavně puberťáků. Příčin vzniku akné může být opravdu mnoho, ale my jsme pro vás vybrali takové, které vás určitě doposud nenapadly.KrémyRůzné… »

 

Související články

Dieta při lupénce

Zelenina a ovoce trh autor foto Pavel Hanzal (c)

Lupénka je kožní onemocnění, které je autoimunitního charakteru.…

Kaposiho sarkom - př…

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

 Kaposiho sarkom je typ onemocnění, které má nádorový charakter.…

Jak probíhá odstraně…

Dezinfekce kyslicnik autor foto Pavel Hanzal (c)

Odstranění znaménka se mnoho pacientů obává, ale jak uvidíte…

Rizika termálních ko…

Poliklinika autor foto Pavel Hanzal (c)

Návštěva termálů je nepochybně skvělým zážitkem a vynikající…