Katalog zdraví a firem přidat/editovat firmu

Lékařské obory Části těla Katalog zdraví Cvičení Recepty Katalog firem

Vyhledávání firem

Hlavní město působnosti
Zaměření:
Hledat slovo:

Játra

2 J M P
2 super potraviny, které podporují a léčí játra

 Existují potraviny, které játrům pomáhají, a naopak ty, které jim škodí. Těm škodlivým bychom se neměli vyhýbat jen v době detoxikace, ale také v jakémkoli náročném období, kdy je naše… »

Jak předcházet žlučníkovým kamenům

Ze žlučníkových kamenů se v posledních letech stala doslova kalamita, neboť obtížemi spojenými se žlučníkem trpí velmi mnoho lidí. Přinášíme vám několik tipů, které by měli podpořit prevenci žlučníkových… »

Jaterní dieta

 Játra jsou velmi důležitým lidským orgánem a při jejich zanedbání a neléčení některých jaterních onemocnění může dojít až ke smrti nemocného. Proto je důležité problémy s játry nepodceňovat.… »

Máte bílé skvrny na nehtech? Co to znamená?

Bílé skvrny na nehtech můžou být nejenom estetickým problémem. Krása je určitě důležitá, ale ještě důležitější je naše zdraví. Bílé skvrny na nehtech mají vlastní odborný název - leukonychie. Pokud máte… »

Příznaky infekční mononukleózy a EBV viru - 1/2

 Zvětšené lymfatické uzlinyEBV virus se řadí k častým herpetickým virům a s tímto virem se setkává takřka každý, protože se běžně vyskytuje v lidském organismu. Tento virus způsobuje i infekční… »

Příznaky infekční mononukleózy a EBV viru - 2/2

 Vyrážka na těleVyrážka není tak častým projevem u infekční mononukleózy, ale v ojedinělých případech k ní dochází. Vyrážka má tvary flíčků či větších skvrn. Tato nemoc nemusí mít žádné… »

 

Související články

Jaterní dieta

Vajicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Játra jsou velmi důležitým lidským orgánem a při jejich…

Máte bílé skvrny na …

Ovoce autor foto Pavel Hanzal (c)

Bílé skvrny na nehtech můžou být nejenom estetickým problémem.…